Všetky kategórie
Zváraná kovová hadica

Zváraná kovová hadica

Domov> Produkty > Kovová hadica > Zváraná kovová hadica

304/ 316 Ohybná opletená kovová zváracia hadica z nehrdzavejúcej ocele


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Jinhongda
Štandardné:ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS
Typ:Zvárané
materiál:Nehrdzavejúca oceľ
Tvar:Vlnitá hadica z nehrdzavejúcej ocele
Balenie Podrobnosti:Kartóny alebo drevené debny Nerezová opletená zváraná hadica
Dodávka Schopnosť:5000 metrov/metrov za týždeň Nerezová opletená zváraná hadica
OTÁZKA
Popis

Zváraný vlnitý kompenzátor má výhody mäkkosti, odolnosti proti únave, odolnosti voči vysokému tlaku, odolnosti voči nízkej teplote a odolnosti proti korózii. Jej životnosť je oveľa dlhšia ako u iných typov hadíc (gumená hadica, plastová hadica). S rozvojom moderného priemyslu sa čoraz viac používajú vlnité kovové hadice, ktoré sú odolné voči nízkej teplote, vysokej teplote, vysokému tlaku a korózii. Zváraný vlnitý kompenzátor z nehrdzavejúcej ocele 304 sa vyberie pre vlnitý kompenzátor z nehrdzavejúcej ocele z rôznych materiálov. Pridajte oceľ 304 Ti, aby ste zabránili korózii na hraniciach zŕn. Jeho použiteľná teplota je 430 ° C-900 ° C. Vlnitý kompenzátor má výhody kompaktnej konštrukcie, veľkej kompenzácie, malého prietokového odporu, nulovej netesnosti a malej údržby. Axiálna, priečna a uhlová kompenzácia siete tepelných rúrok z vlnitého kompenzátora z nehrdzavejúcej ocele 304 je účinná a tepelné namáhanie je malé a odolnosť proti ohybu a stlačeniu je možné dosiahnuť bez zohľadnenia vplyvu klesania. Má vlastnosti veľkej kompenzácie a dlhej životnosti. Keďže sa robia opatrenia na izoláciu dilatačnej škáry od vody, priamo uložená vlnitá dilatačná škára je úplne zakopaná, takže vlnitá kompenzátor a potrubie majú rovnakú životnosť.

technické údaje

微 信 图片 _202204151433554


微 信 截图 _20230211154105

použitie

Existujú dva spôsoby inštalácie spoja dilatačnej kompenzačnej rúrky, vrátane prírubového pripojenia a zvárania. Prírubové pripojenie je pohodlné a rýchle a zvárané inštalačné potrubie má lepšiu odolnosť voči vysokému tlaku. Zváraný vlnovcový kompenzátor, tiež známy ako kompenzátor zváraného vlnovca, je univerzálny vlnovec. Výrobok sa skladá z vlnovca, dvoch koncových rúrok a ďalších komponentov. Absorbuje axiálne posunutie a uhlové posunutie potrubia prostredníctvom pružnej deformácie vlnovca (tiež malé množstvo horizontálneho posunu) a koncová rúrka je buď priamo privarená k rúre alebo privarená k prírube a potom pripojená k príruba potrubia. Malá tiahla na dilatačnom kĺbe sa používa hlavne ako tuhá podpera počas prepravy alebo ako preddeformačná úprava produktu, a nie ako nosná tyč. Hnací kĺb s dvojitou prírubou sa skladá z prírubového voľného puzdra, krátkej príruby potrubia, hnacej skrutky a ďalších komponentov, ktoré môžu znížiť tlakovú silu (silu slepej dosky) konektora a kompenzovať chybu inštalácie potrubia. Hnací kĺb s dvojitou prírubou nemôže absorbovať axiálne posunutie. Konštrukcia tohto dilatačného spoja je veľmi jednoduchá a cena je veľmi nízka, preto by mali byť uprednostnené možné miesta na potrubí.

konkurenčná výhoda

1) Prijímame vlastné návrhy zákazníkov a objednávky na dizajn OEM.

2) Rozsah dráhy:DN4-800mm Pracovný tlak: PNO.6-32Mpa

3) Teplotný rozsah: -196 ℃ ~ 600 ℃

4) Berúc do úvahy rôznorodé požiadavky našich cenných zákazníkov, ponúkame široký sortiment flexibilných kovových hadíc. Ponúkanú hadicu je možné prispôsobiť podľa požiadaviek našich cenných klientov na konci dodávateľov. Náš klient, ktorý je veľmi známy svojimi vynikajúcimi vlastnosťami, môže od nás využiť toto pole za výhodné ceny.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

OTÁZKA

Horúce kategórie