Všetky kategórie
Union Gumový dilatačný spoj

Akciový dvojitý guľôčkový nerezový 304 závitový spoj gumový spoj flexibilné gumové spoje EPDM


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Jinhongda
Model:DN15-DN80
Certifikat:ISO a CE
Prírubový štandardDIN, ANSI, JIS, JIS10K, 150LB atď.
Číslo modeluFPT, BSPT
Prevádzková teplota-15~+80 ℃ (špeciálne: -30~+150 ℃)
Minimálne odberové množstvo:1
Balenie Podrobnosti:Vnútorný obal je kartón a vonkajší obal je drevený obal
Dodacia lehota:Závisí od konkrétneho množstva
Platobné podmienky:prevody a akreditívy
Dodávka Schopnosť:10000 jednotiek mesačne
OTÁZKA
Popis

● Skrutkový gumový pružný spoj sa tiež nazýva závitový gumový kompenzátor, tlmič, hrdlo tlmiča, skrutkový mäkký spoj, skrutkový gumový potrubný spoj atď. Závitový gumový kompenzátor sa skladá z elastického gumového spoja, rovinného pohyblivého spoja, voľnej kovovej príruby alebo závitová príruba potrubia, ktorá sa používa na izoláciu vibrácií, zníženie hluku a kompenzáciu posunu.

● závitový gumový kompenzátor je druh potrubného spoja s vysokou elasticitou, vysokou vzduchotesnosťou, strednou odolnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Flexibilný gumový kompenzátor sa skladá z vnútornej gumy, polyesterovej výstužnej vrstvy, vonkajšej gumy a kompozitnej gumovej rúrky. Flexibilný gumový kompenzátor závitového gumového kompenzátora môže zvoliť akýkoľvek druh vnútorných a vonkajších gumových materiálov, ako sú IIR, Cr, EPDM, NR, NBR atď. Vonkajšie a vnútorné vrstvy gumových materiálov môžu byť rôzne.

● Rámová vrstva závitového gumového kompenzátora je však vyrobená z polyesterovej tkaniny a výstužná vrstva má oceľové krúžky. Môže byť vyrobený na kyselinu, zásadu, koróziu, olej, teplo a iné odrody podľa rôznych materiálov a môže sa prispôsobiť rôznym médiám a prostrediu. Existuje mnoho druhov závitových gumových kompenzačných prírubových materiálov vrátane Q235, SS304 a SS316.

QQ screenshot 20221116150647

未命名-3

technické údaje

Technické podmienky

NoČasťMateriál
1TeloNR,CR,IIR,NBR,FKM,EPDM
2Vnútorná a vonkajšia gumaNR,CR,IIR,NBR,FKM,EPDM,PTFE
3Telo kostryTkanina z nylonovej šnúry
4Výstužný krúžokViacpramenný medený oceľový drôt
5Závitové spojenieuhlíková oceľ (Q235). Nehrdzavejúca oceľ (201,304,316,)

Použiteľná teplota: -20℃~+115℃

Použiteľné médium: voda, morská voda, olej, kyselina, zásada atď.

微 信 截图 _20221109165809

Poznámka:

Pre objednávku so špeciálnou požiadavkou by sa závitové spoje mali vyrábať podľa výkresov zákazníkov. Štandard závitov môže byť PSPT, NPT atď. Materiál gumového tela môže byť NR, EPDM, Neoprén, IIR, NBR FKM atď.

použitie

Gumový závitový spoj je zložený z vnútorných a vonkajších gumených vrstiev, kordových vrstiev a drôtených krúžkov, ktoré sú vytvorené vulkanizáciou a následne kombinované s kovovými prírubami alebo paralelnými spojmi. Je to ohybná časť používaná pri napojení potrubia. Vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu a pokročilej výrobnej technológii je široko používaný v stavebníctve, zásobovaní vodou a odvodňovaní, požiarnej ochrane, ohreve vody, chemickom inžinierstve, elektrickej energii a ďalších oblastiach. Hlavnou surovinou tela výrobku je kaučuk, ktorý využíva svoju vysokú elasticitu, vysokú vzduchotesnosť, odolnosť voči poveternostným vplyvom a odolnosť voči žiareniu na absorbovanie bočného, ​​axiálneho a uhlového posunu spôsobeného vibráciami potrubia; Preto je možné znížiť vibrácie a hluk potrubia a kompenzovať tepelnú rozťažnosť a kontrakciu spôsobenú zmenou teploty;

Gumový spoj so skrutkovým závitom má dobrý komplexný výkon a používa sa hlavne na flexibilné spojenie medzi potrubiami na dlhé a krátke vzdialenosti v priemyselných odvetviach, ako je zlepšenie a prenos surovej vody a odpadových vôd, zásobovanie vodou a chladenie cirkulujúcej vody, metalurgia, kondenzát, preprava chemických potrubí, petrochemický priemysel. chladenie, riedenie atď. Vďaka svojej vysokej odolnosti proti opotrebovaniu je guma vhodná aj na prepravu častíc, prášku a pary v rôznych priemyselných odvetviach.

konkurenčná výhoda

Naša spoločnosť používa pri výrobe gumových spojov najmodernejšie automatizačné zariadenia a má dlhoročné výrobné skúsenosti. Prísne kontrolujte suroviny a výrobný proces vo výrobnom procese, aby ste zabezpečili kvalitu produktov. Výrobky sa vyvážajú do Španielska, Ruska, Pakistanu, Egypta, Vietnamu, Malajzie, Thajska a ďalších krajín.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

OTÁZKA

Horúce kategórie