Všetky kategórie
Gumový dilatačný spoj s jednou guľou

Podpora oem odm ručne vinutý prírubový gumový spoj výrobca ANSI DIN BS


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Jinhongda
Model:DN25-DN3000
Certifikat:ISO a CE
Minimálne odberové množstvo:1
Balenie Podrobnosti:Vnútorný obal je kartón a vonkajší obal je drevený obal
Dodacia lehota:Závisí od konkrétneho množstva
Platobné podmienky:prevody a akreditívy
Dodávka Schopnosť:5000 jednotiek mesačne
OTÁZKA
Popis

1, gumový kĺb, prírubový gumový kĺb, gumový dilatačný kĺb, jeden guľový gumový kĺb

2, Používa sa na tlmenie nárazov v potrubných spojoch

3, veľkosť: DN25-DN3000

Materiál gumy: NR/NBR/EPDM

materiál príruby: uhlíková oceľ/liata oceľ/ss304

Štandard príruby: ANSI/JIS10K/150LB/DIN

Gumový pružný kĺb navíjacieho typu je vyrobený ručne. Vodná tkanina je zvinutá z vulkanizovanej gumy plnenej tlakom a vulkanizovaná guma z plášťa formy sa nepoužíva. Špecifikácie hotového výrobku môžu byť vyrobené podľa podmienok zákazníka. Navíjací pružný gumový pružný kĺb má rovnaký účinok ako kompresný pružný gumový pružný kĺb. Používa sa tiež na prepravu kvapalných, parných, pevných a iných surovín. Dokáže kompenzovať posun a znížiť vibrácie a hluk. Je to nový tlmiaci produkt z vulkanizovanej gumy. Kľúčovým dôvodom pre navíjanie flexibilného gumového spoja je to, že nie je štandardné a je veľmi nákladné znova vyrobiť alebo zmeniť plášť formy. Podľa výrobných podmienok sa určí usporiadanie deliaceho kusu, typ dýzy a navíjací zdvih navíjacieho stroja a zariadenia. Pred navíjaním drôtu z nehrdzavejúcej ocele na gumové mäkké spojenie nainštalujte drôt z nehrdzavejúcej ocele cez drôtený krúžok a podpornú silu podľa smeru výstupu skupiny a potom ho pevne priviažte k olovenej rúrke na odvíjacom stroji páskou podľa do smeru navíjania, spustite navíjací baliaci stroj, aby sa olovená rúrka pohybovala pomaly, a nastavte rýchlosť ťažného pásu podľa motora na reguláciu rýchlosti tak, aby usporiadanie navíjania spĺňalo podmienky. Špirálovito vinutý gumový flexibilný spoj má veľmi dobré charakteristiky odolnosti proti korózii a dá sa veľmi dobre použiť v odsírovacom potrubí spalín.

微 信 截图 _20221109151854

technické údaje

微 信 截图 _20221109152041

Poznámky:

1, na špeciálnu objednávku je možné produkty vyrobiť podľa požiadaviek zákazníka, štandard príruby je založený na GB/T9119-2000 (voliteľné ANSI, DIN, BSEN, NF, EN, JIS, SO atď.). Gule môžu byť vyrobené pre NR ,EPDM,CR,ZZR,NBR,FKM.

2,Produkt je k dispozícii pre horné zásobovanie vodou.Potrubie musí byť vybavené pevnou večerou alebo pevnou konzolou, ak nie, produkt musí byť inštalovaný so zariadením proti odtrhnutiu.

použitie

Prevádzkové podmienky navíjacieho gumového spoja

1. Špirálovo vinutý gumový flexibilný spoj je rúrkový gumový výrobok zložený z vnútornej povrchovej gumy, plátennej záclonovej vrstvy a krúžku z oceľového drôtu, ktorý je ručne vyrobený a tvorený vysokotlakovou vulkanizovanou gumou a potom kombinovaný s prírubovou doskou z kovového materiálu alebo paralelným čelným konektorom slučková príruba. Lopta má rôzne špecifikácie a formy, ktoré je možné prispôsobiť podľa požiadaviek, a je široko používaná v rôznych softvéroch potrubných systémov. Napríklad flexibilná gumová kĺbová guľa využíva celkovú metódu vulkanizovanej gumy a prírubová doska a vulkanizovaná gumová časť sú tesne spojené, takže nastavením nosnej tyče koncového spínača flexibilného gumového flexibilného kĺbu je možné veľmi dobre nastaviť dĺžku flexibilného kĺbu. gumový spoj, ktorý je vhodný na aplikáciu v rôznych prírodných prostrediach.

2. Skutočný účinok odolnosti proti tlaku je vysoký, pretože navíjací pružný gumový pružný kĺb nebude ovplyvnený jadrom formy a vrstva rámu je o 2-4 skupiny viac ako lisované výrobky, takže pracovná schopnosť odolnosti voči tlaku je vysoká. V prípade podtlakových pracovných podmienok môže byť vo výrobnom procese pridaný drôt z nehrdzavejúcej ocele odolný proti podtlaku alebo môže byť zo steny vyrobený rovný typ valca, aby vyhovoval aplikačným podmienkam.

3. Je to druh vulkanizovaného kaučukového produktu absorbujúceho nárazy, ktorý sa používa na prepravu tekutín, pár, pevných a iných surovín, kompenzáciu odchýlky a zníženie vibrácií a hluku. Najprv je vzdialenosť medzi dlhými a krátkymi pružnými kĺbmi z lisovacej gumy veľmi veľká. Ak je príliš krátky alebo príliš dlhý, mali by sa použiť pružné spoje navíjacej gumy;

4. Druhým je, že zákazníci konektora kalibru niekedy vyžadujú typ tesnenia vnútorného otvoru. Pretože gumový flexibilný spoj drážky spony nemožno navinúť, navinutý gumený flexibilný spoj by sa mal vyrobiť v tomto čase. Druhá situácia je taká, že dierovanie prírubovej dosky je príliš odlišné od špecifikácie, najmä ak je vzdialenosť riadenia otvoru príliš veľké, je potrebné ho vyrobiť ručne, pretože všeobecná gumová flexibilná kĺbová forma nemôže spĺňať výrobné podmienky.

konkurenčná výhoda

Naša spoločnosť používa pri výrobe gumových spojov najmodernejšie automatizačné zariadenia a má dlhoročné výrobné skúsenosti. Prísne kontrolujte suroviny a výrobný proces vo výrobnom procese, aby ste zabezpečili kvalitu produktov. Výrobky sa vyvážajú do Španielska, Ruska, Pakistanu, Egypta, Vietnamu, Malajzie, Thajska a ďalších krajín.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

OTÁZKA

Horúce kategórie