Všetky kategórie
Uzatvárací ventil

Vodné uzatváracie ventily s dvojitou prírubou s pružným sedlom pre systémy zásobovania vodou


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Jinhongda
Pracovný tlakPN10 PN16 PN25
Certifikat:ISO CE
Typ:Uzatváracie ventily, Zásobovanie požiarnou vodou
Materiál telaUhlíková oceľ
Teplota média:Normálna teplota
Minimálne odberové množstvo:1set
Balenie Podrobnosti:1 drevené puzdro 2 paleta 3 podľa vašej požiadavky
Dodacia lehota:Ak chcete byť dohodnutá
Platobné podmienky:prevodom a akreditívom
Dodávka Schopnosť:Sada 30000 / sady za mesiac
OTÁZKA
Popis

Šoupátko je posúvač s otváracím a zatváracím prvkom. Smer pohybu brány je kolmý na smer tekutiny. Šoupátko je možné iba úplne otvoriť a zatvoriť a nedá sa nastaviť ani priškrtiť. Šoupátko je utesnené cez kontakt medzi sedlom ventilu a doskou posúvača. Vo všeobecnosti bude tesniaca plocha zváraná kovovými materiálmi, aby sa zvýšila odolnosť proti opotrebeniu, ako je 1Cr13, STL6, nehrdzavejúca oceľ atď. Existuje tuhá brána a elastická brána. Podľa rôznych uzáverov je posúvač rozdelený na pevný posúvač a elastický posúvač.

微 信 截图 _20230211173500

technické údaje

微 信 截图 _20230211173032
微 信 截图 _20230211173156

položkahodnotu
Záruka1 rokov
TypUzatvárací ventil
Prispôsobená podporaOEM, ODM, OBM
Miesto pôvoduZHE
Výrobcaventil chaoquan
Číslo modeluZ41H/Y-16C
VyužitieElektráreň
Teplota médiaVysoká teplota, stredná teplota, normálna teplota
VýkonManuálny
mediapara
Veľkosť portuDN15-DN500
štruktúraklin
Použiteľné médiávoda, plyn, olej, plyn a kyslé a alkalické korozívne médium
Použiteľná teplota-196 ~ 540 ℃
Vodičmanuálne, pneumatické, elektrické atď
Menovitý tlak20.0 ~ 32.0MPa
Nominálna veľkosťDN50~300mm
použitie

1. Uzatváracie ventily sa zvyčajne používajú v situáciách otvorené-zatvorené, nie v aplikáciách škrtenia.

2. Šoupátko sa zvyčajne inštaluje na vodorovné potrubie s driekom ventilu zvisle nahor. Môže byť inštalovaný aj vo vertikálnych potrubiach alebo horizontálnych potrubiach, kde driek ventilu nie je zvislý nahor, ale môžu byť potrebné špeciálne konštrukcie podľa veľkosti priemeru ventilu, aplikačného prostredia a špecifických podmienok materiálov. Ak má byť zakúpený ventil inštalovaný špeciálnym spôsobom, orientáciu ventilu je potrebné uviesť pri objednávke.

3. Pre aplikačné prostredie, kde teplota presahuje 260 ℃, sa odporúča použiť pružný alebo delený klin, aby sa zabránilo zaseknutiu klinového piestu v dôsledku tepelnej rozťažnosti. To sa môže stať, keď je ventil zatvorený za studena a potom otvorený za tepla.

4. Pri použití vo vysokorýchlostných kvapalinových (turbulenciách) alebo tepelných cyklických aplikáciách, aby sa zabránilo uvoľneniu, závitový krúžok sedla by mal byť zaistený a privarený k telesu ventilu. Pri objednávke uveďte pokyny.

5. Po zatvorení posúvača by sa mal driek ventilu mierne otočiť (1/8 až 1/4 otáčky), aby sa uvoľnilo zaťaženie drieku ventilu. To umožňuje, aby sa tyč ventilu mierne roztiahla, bez zaseknutia alebo poškodenia ventilu, a neovplyvní to uzatvárací účinok.

6. Ak sa odstráni montážne očko sedla ventilu, vysoko integrovaný uzatvárací posúvač možno použiť na výstupe horúcej vody alebo v potrubnom systéme pomocou mäkkého železa. Pri objednávke prosím uveďte.

7. Čerpacia stanica môže používať ventily, ktoré nie sú obmedzené miestom, majú veľa nečistôt vo vode a dajú sa ľahko zablokovať dôležité pozície. Je možné použiť ručné a elektrické posúvače; Naopak, klapku je možné použiť najmä v projekte rekonštrukcie čerpacej miestnosti tak, aby sa efektívne využil priestor pôvodnej čerpacej miestnosti a dosiahol sa účel zvýšenia objemu prívodu (odvodu) vody za predpokladu, že plocha pôvodnej čerpacej miestnosti zostáva nezmenená.

konkurenčná výhoda

Konštrukčné vlastnosti

1. V súlade so štandardom GB, primeraná štruktúra, spoľahlivé tesnenie, dobrý výkon a krásny vzhľad.

2. Kompletná odroda, obalové a tesniace materiály primerane prispôsobené, môžu sa podľa požiadavky zákazníka vzťahovať na všetky druhy tlaku, teploty a stredných podmienok, vysokotlakový ventil vyberá vysoko kvalitnú výrobu legovanej ocele, tesnenie povrch pomocou oddelenia príliš vertikálne (stellit) tvrdá zliatina na báze kobaltu, bezpečná a spoľahlivá, stabilný výkon a dlhá životnosť života.

3. Štruktúra krytu ventilu je primeraná, hrúbka steny je prísne kontrolovaná a test je v súlade s národnými normami štandard GB12234 a americký štandard ANSI B16.34, pevnosť je vysoká, tuhosť je dobrá, prietokový odpor je malý.

4. Pomocou klinovej elastickej konštrukcie brány je vyrobená z celého odliatku, s jemným dizajnom a dobrým tesniacim výkonom.

5. Predstavec je vyrobený zo žiaruvzdornej legovanej ocele s dobrými mechanickými vlastnosťami a odolnosťou proti korózii a oderu odpor.

6. Uzatváracie ventily musia byť úplne znovu utesnené a môžu byť opravené alebo upravené v nepretržitých pracovných podmienkach.

7. Vretená matica má vnútornú funkčnú štruktúru, guľkové ložisko je nastavené so spojovacou časťou konzoly, krútiaci moment je malý a zdvíhanie je jednoduché.

8. Podľa požiadaviek používateľov alebo inžinierstva by mala byť forma pripojenia rozumne vybraná a rôzne operácie režimy môžu spĺňať rôzne požiadavky na používanie.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

OTÁZKA

Horúce kategórie