Všetky kategórie
Kovová hadica s prírubou

Kovová hadica s prírubou

Domov> Produkty > Kovová hadica > Kovová hadica s prírubou

DN15-DN1000 prírubové pripojenie opletená nerezová kovová hadica


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Jinhongda
Model:DN15-DN1000
Certifikat:ISO a CE
Minimálne odberové množstvo:1
Balenie Podrobnosti:Vnútorným obalom je plastová navíjacia fólia a vonkajším obalom je drevené puzdro
Dodacia lehota:Závisí od konkrétneho množstva
Platobné podmienky:prevody a akreditívy
Dodávka Schopnosť:2000 jednotiek mesačne
OTÁZKA
Popis

● 1, kovová hadica s prírubou, kovová hadica, flexibilné kovové potrubie, flexibilná hadica

● 2,Používa sa na ochranu signálnych vedení rôznych zariadení, prenosových vodičov a káblov, káblov z optických vlákien

● 3,veľkosť:DN15-DN1000

Materiál príruby: uhlíková oceľ,ss304,ss316

Materiál tkanej časti: Ss304

Kovová hadica je dôležitou súčasťou spojovacieho potrubia moderných priemyselných zariadení. Kovové hadice sa používajú ako ochranné rúrky drôtov a káblov pre vodiče, káble, automatické prístrojové signály a civilné sprchové hadice so špecifikáciami v rozmedzí od 3 mm do 150 mm. Kovová hadica s malým priemerom (vnútorný priemer: 3 mm-25 mm) sa používa hlavne na ochranu snímacej línie presného optického pravítka a linky priemyselných snímačov.

Kovová hadica sa vo všeobecnosti skladá z vlnitej rúrky, sieťovej manžety a konektora. Vlnitá rúrka je telom kovovej hadice a hrá flexibilnú úlohu;, Sieťová manžeta zohráva úlohu zosilnenia a tienenia; Konektor funguje ako spojenie. Pre rôzne požiadavky na použitie sú spojené rôznymi spôsobmi: vlnovec, sieťová manžeta a spoj sú spojené zváraním, ktoré sa nazýva typ zvárania; Spojenie vo forme mechanického upínania sa nazýva mechanické upínanie. Okrem toho sa kombinácia vyššie uvedených dvoch metód nazýva hybridný typ.

Kovové hadicové produkty zahŕňajú olejovú dopravnú a saciu hadicu, parnú hadicu, pieskovaciu hadicu, dopravnú a saciu hadicu pre kyseliny a zásady, potravinovú hadicu, hadicu na vyfukovanie kyslíka a rôzne typy gumových hadíc. Je široko používaný v strojárstve, chemickom priemysle, ropnom, metalurgickom, potravinárskom a inom priemysle.

Aký je tlakový rozsah tlakovej kovovej hadice: tlakový rozsah hadice je všeobecne PN0.6 - 32.0 MPa. Až 42.0 MPa. Kovová hadica je hlavnou tlakovou časťou hadice inštalovanej v tlakovom potrubí a zároveň slúži ako plášť pre vlnitú rúrku. Podľa tlaku v potrubí a miesta aplikácie je možné na tkanie zvoliť jednu alebo viac vrstiev drôtu z nehrdzavejúcej ocele alebo oceľovej pásky

technické údaje

微 信 截图 _20221121162233

použitie

Aplikácia kovových hadíc: používa sa na ochranu signálnych vedení, prenosových vodičov a káblov, káblov z optických vlákien rôznych zariadení.

1. Ochranné rúrky drôtu pre pancierové optické káble, presné optické pravítka, optické meracie prístroje, lekárske nástroje, stroje a zariadenia;

2. Vzťahuje sa na verejný telefón, diaľkový vodomer, magnetický alarm dverí a iné zariadenia, ktoré potrebujú bezpečnostnú ochranu drôtov;

3. Ochranné trubice pre rôzne malé drôty;

4. Všetky druhy počítačov, robotov a iných rúrok na ochranu sieťových káblov.

5. Vonkajšia ochranná fólia z PVC pre zariadenia na solárnu energiu

微 信 截图 _20221121162208

konkurenčná výhoda

Naša spoločnosť používa pri výrobe gumových spojov najmodernejšie automatizačné zariadenia a má dlhoročné výrobné skúsenosti. Prísne kontrolujte suroviny a výrobný proces vo výrobnom procese, aby ste zabezpečili kvalitu produktov. Výrobky sa vyvážajú do Španielska, Ruska, Pakistanu, Egypta, Vietnamu, Malajzie, Thajska a ďalších krajín.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

OTÁZKA

Horúce kategórie