Všetky kategórie
O nás

firemný profil

nedefinované

Gongyi Jinhongda Pipeline Co., Ltd., ktorá sa nachádza v rodnom meste potrubí v Číne, je profesionálny výrobca špecializujúci sa na výrobu vodovodných a kanalizačných zariadení a potrubného príslušenstva. Má mnohoročnú históriu výroby, silnú silu, prísnu kvalitu a dobre vyškolený personál. Hlavnými produktmi sú: gumené spojky, vlnité kompenzátory, kovové hadice, expanzné zariadenia, ventily, odnímateľné spoje, potrubné spojky, filtre a iné potrubné produkty. Štandardné a dĺžkové špecifikácie je možné prispôsobiť podľa potrieb zákazníka

Počas mnohých rokov výroby naša spoločnosť zvládla pokročilý výrobný proces a dokonalé detekčné prostriedky a využívala najmodernejšie výrobné zariadenia na to, aby boli produkty stále viac štandardizované a kvalitné. Výrobky sú široko používané pri stavbe zásobovania vodou a kanalizácie veľkých a stredných podnikov, ako je zásobovanie vodou, kanalizácia, elektrina, hutníctvo, mestská výstavba, ropa, chemická ochrana a ochrana životného prostredia. Produkty sa dobre predávajú v 31 provinciách, mestách a autonómnych oblastiach po celej krajine. Prešiel certifikáciou systému kvality ISO a certifikáciou CE. Výrobky sa vyvážajú do Spojených štátov, Francúzska, Španielska, Ruska, Japonska, Južnej Kórey, Pakistanu, Vietnamu a ďalších krajín a sú obľúbené u väčšiny používateľov.

Spoločnosť je založená na čestnosti a to všetko pre používateľov. Vaše požiadavky sú naším cieľom a vaša spokojnosť je naším prianím. Budeme s vami naďalej spolupracovať na vytvorení lesku storočia.

továreň

Horúce kategórie